Alergia
WIĘCEJ
Nietolerancja pokarmowa
WIĘCEJ
Borelioza
WIĘCEJ
Body Detox
WIĘCEJ
Rzuć palenie
WIĘCEJ
Odchudzanie
WIĘCEJ
Inne choroby:
-alergia -astma -zatoki – ból mięśni -bóle stawów kręgosłupa, rwa kulszowa, reumatyzm, kontuzje i stany pourazowe, nerwica, depresja, lęki, kompleksy, niska samoocena, brak koncentracji, zaburzenia pamięci, nadpobudliwość, bóle głowy, migreny/migrena, szum w uszach, choroby skóry, trądzik, łuszczyca, nadwaga, niedowaga, zła przemiana materii, mięśniaki, cysty, choroby prostaty, tarczyca, cukrzyca, padaczka, zaburzenia hormonalne, menopauza, uzależnienie nikotynowe i alkoholowe, choroby nerek (zapalenie, kamica), choroby żołądka (wrzody, nieżyt, nadkwasota), obciążenia organizmu metalami ciężkimi, candidą albicans, pasożytami, moczenie nocne i inne.

Jak się przygotować do zabiegu?

 • Należy wcześniej wypalony niedopałek ulubionego gatunku papierosa wraz z popiołem przynieść ze sobą do Gabinetu gdzie zostanie umieszczony w mosiężnej elektrodzie kubkowej podłączonej do aparatu.
 • Pacjent zostanie podłączony do aparatu dwoma kulistymi elektrodami mosiężnymi, które trzyma w rękach oraz elektrodą miękką umieszczoną na czole.
 • Czas trwania zabiegu wynosi od 20 minut do 50 minut w zależności od rodzaju terapii i szybkości likwidacji głodu nikotynowego.
  Całkowite wygaszenie głodu nikotynowego następuje w ciągu 2-12 godzin po zabiegu.
  Uwaga: gdyby głód nikotynowy pojawił się w dniu terapii absolutnie nie można wprowadzić nikotyny do organizmu (czyli wypalić czynnie papierosa), gdyż nie będziemy w stanie ocenić efektu naszej terapii przed upływem 12 godzin. Następnego dnia pojawi się uczucie zobojętnienia na nikotynę, czasem niechęć do tytoniu bądź nawet wstręt (przy długim stażu palenia 20-30 lat).
 • Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny, bezinwazyjny i co najważniejsze nie przynosi żadnych skutków ubocznych.
 • Najważniejszym celem po zabiegu jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a efekty terapii utrzymają się bezterminowo.
  Po zabiegu w czasie 24 godzin zaleca się wypicie większej ilości wody mineralnej niegazowanej ok. 1,5 do 2 litrów w celu przyspieszenia procesu oczyszczenia organizmu z toksyn nikotynowych poprzez nerki, skórę i jelita.
  Zaleca się również częstsze kąpiele.
  Jest niedozwolone stosowanie żadnych produktów zawierających nikotynę (gumy do żucia, plastry, tabletki).
  Przez 24 godziny nie należy pić alkoholu, kawy, mocnej herbaty, coca-coli i toniku.
  Po zabiegu niektórzy pacjenci mogą czuć się senni, zmęczeni lub nadmiernie pobudzeni, występuje wzmożone pragnienie, czasami bóle głowy, objawy te samoczynnie ustępują po 2 dobach
  W ciągu 10-14 dni po zabiegu pozostanie opanowanie odruchowego sięgania po papierosy dlatego zaleca się wyeliminowanie papierosów z bezpośredniego otoczenia.
  Bierne palenie nie jest zagrożeniem, ale pierwszy wypalony papieros choć nie smakuje powoduje natychmiast pojawienie się głodu nikotynowego. Taka jest zasada działania wszystkich nałogów, nie tylko nikotynowego. Dlatego w takiej sytuacji zabieg trzeba powtórzyć.
 • Do dyspozycji osób rzucających palenie są terapie wspomagające: oczyszczające organizm, antystresowe i zapobiegające przybraniu na wadze terapie ograniczające nadmierny apetyt, ochotę na słodycze i przyspieszające metabolizm.

Rzuć palenie skutecznie i na zawsze!