Alergia
WIĘCEJ
Nietolerancja pokarmowa
WIĘCEJ
Borelioza
WIĘCEJ
Body Detox
WIĘCEJ
Rzuć palenie
WIĘCEJ
Odchudzanie
WIĘCEJ
Inne choroby:
-alergia -astma -zatoki – ból mięśni -bóle stawów kręgosłupa, rwa kulszowa, reumatyzm, kontuzje i stany pourazowe, nerwica, depresja, lęki, kompleksy, niska samoocena, brak koncentracji, zaburzenia pamięci, nadpobudliwość, bóle głowy, migreny/migrena, szum w uszach, choroby skóry, trądzik, łuszczyca, nadwaga, niedowaga, zła przemiana materii, mięśniaki, cysty, choroby prostaty, tarczyca, cukrzyca, padaczka, zaburzenia hormonalne, menopauza, uzależnienie nikotynowe i alkoholowe, choroby nerek (zapalenie, kamica), choroby żołądka (wrzody, nieżyt, nadkwasota), obciążenia organizmu metalami ciężkimi, candidą albicans, pasożytami, moczenie nocne i inne.

Przykłady terapii

  • Pan Zdzisław palił papierosy od 40 lat, w ilości 2 paczek dziennie. Nawet w nocy budził się, wstawał aby zapalić. Koleżanki z biura projektów, w którym pracował wręcz siłą przyprowadziły go na zabieg likwidacji głodu nikotynowego do gabinetu biorezonansu. Pan Zdzisław zupełnie nie wierząc w taką terapię był zaskoczony, że następnego dnia rano nie mógł nawet spojrzeć na papierosa. Dziś po ponad 4 latach wspomina, że bardzo żałuje tych wcześniejszych 40 lat, gdy tracił zdrowie i pieniądze a rzucanie palenia okazało się przecież takie proste.

  • Pani Anna z mężem Henrykiem odwiedzili gabinet zaskoczeni porzuceniem nałogu przez ich sąsiada po terapii biorezonansowej. Od następnego dnia po wizycie zauważyli całkowity brak zainteresowania papierosami, ale zaniepokojeni dużym apetytem powrócili po tygodniu do gabinetu na terapię odchudzającą. Dzięki tym wizytom kontrolowali swój głód nikotynowy oraz na czym bardzo zależało szczególnie pani Annie nie przybrali na wadze po rzuceniu palenia.

  • Pani Maria pracowała naukowo. Pisząc na komputerze teksty swoich książek nie wyobrażała sobie możliwości koncentracji i skupienia bez zapalanego co kilkanaście minut papierosa. Po pierwszej wizycie w gabinecie wypalony papieros zupełnie nie smakował, ale według pani Marii pomagał w skupieniu. Potrzebna była terapia powtórkowa, gdyż głód nikotynowy powrócił oraz wspomagająca terapia na koncentrację, dodatkowe oczyszczenie organizmu oraz programy antystresowe. Po kilku zabiegach powstałe problemy natury psychicznej całkowicie zniknęły.

Rzuć palenie – jeśli rzucisz palenie już teraz to w czasie:

20 minut – Twoje tętno i ciśnienie tętnicze krwi obniży się,

8 godzin – poziom tlenu we krwi wzrośnie, a poziom tlenku węgla się obniży, godzin – ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego znacznie się zmniejszy,

48 godzin – Twoje zmysły smaku i zapachu zaczną działać normalnie,

2 tygodni do 3 miesięcy układ krążenia wzmocni się, poprawi się Twoja kondycja fizyczna,

1 do 9 miesięcy – ustąpi kaszel, zmęczenie, duszności, wydolność układu oddechowego znacznie się poprawi,

po 1 roku ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę,

po 5 latach – ryzyko zachorowania na raka krtani, przełyku, płuc zmniejszy się o połowę rzuć palenie,

po 10 latach – ryzyko zachorowania na choroby serca będzie podobne jak u osoby nigdy nie palącej

Przemyśl zatem czy warto i rzuć palenie już dziś!